Ota yhteyttä

Yhteystiedot

TherMidas Oy
Polttimonkatu 4
33210 Tampere, Finland

TherMidas VET:  www.thermidasvet.fi

Susanna Laajava
johtaja, liiketoiminnan kehittäminen
p. +358 45 661 4478
susanna.laajava@thermidas.fi

Pia Haili
diagnostisen lämpökuvantamisen asiantuntija, hevoshieroja
p. +358 400 406 215
pia.haili@thermidas.fi

Mari-Tiina Jääskeläinen
diagnostisen lämpökuvantamisen asiantuntija, hevosalan moniosaaja
p. +358 50 300 7142
mari-tiina.jaaskelainen@thermidas.fi

Mikko Heino
konsultti, lämpökuvantamispalvelut
p. +358 40 701 4807
mikko.heino@thermidas.fi

Frida Samuelsson
konsultti, lämpökuvantamispalvelut
p. +358 40 723 1711
frida.samuelsson@thermidas.fi

Juha Hämäläinen
laatupäällikkö
p. +358 40 352 0400
juha.hamalainen@thermidas.fi

Kari Heikkilä
Senior Consultant, Imaging Services
p. +358 50 374 3047
kari.heikkila@thermidas.fi

Asko Koivula
Senior Consultant, Imaging Services
p. +358 40 733 5029
asko.koivula@thermidas.fi

Andreas Wittwer
Verkaufsleiter, DACH
tel. +49 (0) 151 1900 1943
andreas.wittwer@thermidas.fi

Stephen Taylor
UK Agent
tel. +44 7974 150252
stephen.taylor@thermidas.fi

Raimo Mansikkaoja
toimitusjohtaja
p. +358 50 515 1276 
raimo.mansikkaoja@thermidas.fi

Karo Kujanpää
CEO, TherMidas Americas, Inc.
tel. +1 (727) 460 2507
karo.kujanpaa@thermidas.fi

 

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoitteemme on 003721700129.
Operaattori: BAWCFI22

Paperilaskut

TherMidas Oy

 ##003721700129##

 PL 683

 00026 BASWARE

Sähköpostilla lähetettävät laskut voidaan toimittaa skannauspalvelun sähköpostiosoitteeseen lemonsoft.ostolaskut@bscs.basware.com

Laskuja koskevat kyselyt voi lähettää osoitteeseen juha.hamalainen@thermidas.fi

Mikäli olette laskutusasiakkaamme ja käytössänne on verkkolasku, niin pyydämme, että ilmoitatte oman verkkolaskuosoitteenne sähköpostiin: jani.salonen@viicon.fi